Uzun yıllardır nakliyat alanında olan firmamızla eşyalarınız emin ellerde.Öz Kartal Evden Eve Taşıma olarak sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışmaktayız. Sizlerin isteklerini, memnuniyetini ön plana alarak çalışmalarımızı devam ettirmekte ve kendimizi geliştirmekteyiz.
Gaziantep Evden Eve Nakliye hizmetlerinde 2000 yılında Eyyüp ve Emrah Kartal tarafından kurulmuş, kalite ve güveni birbiriyle tamamlayan bir taşımacılık şirketi kurmuştur. Bu doğrultuda 2020 yılına gelmiş olduğumuz şu günlerde kurumsal kimliği tamamlamış ve Gaziantep başta olmak üzere tüm Türkiye genelinde en çok tercih edilen nakliyat şirketi seçilmiş bir firmadır." /> Uzun yıllardır nakliyat alanında olan firmamızla eşyalarınız emin ellerde.Öz Kartal Evden Eve Taşıma olarak sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışmaktayız. Sizlerin isteklerini, memnuniyetini ön plana alarak çalışmalarımızı devam ettirmekte ve kendimizi geliştirmekteyiz.
Gaziantep Evden Eve Nakliye hizmetlerinde 2000 yılında Eyyüp ve Emrah Kartal tarafından kurulmuş, kalite ve güveni birbiriyle tamamlayan bir taşımacılık şirketi kurmuştur. Bu doğrultuda 2020 yılına gelmiş olduğumuz şu günlerde kurumsal kimliği tamamlamış ve Gaziantep başta olmak üzere tüm Türkiye genelinde en çok tercih edilen nakliyat şirketi seçilmiş bir firmadır." />

Ana Sayfa / Özakın Nakliyat
Öz Kartal Nakliyat

Gaziantep / Şahinbey Öz Kartal Nakliyat

5300736327 http://antepevdeneve.com/
  • Uzun yıllardır nakliyat alanında olan firmamızla eşyalarınız emin ellerde.Öz Kartal Evden Eve Taşıma olarak sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışmaktayız. Sizlerin isteklerini, memnuniyetini ön plana alarak çalışmalarımızı devam ettirmekte ve kendimizi geliştirmekteyiz.
    Gaziantep Evden Eve Nakliye hizmetlerinde 2000 yılında Eyyüp ve Emrah Kartal tarafından kurulmuş, kalite ve güveni birbiriyle tamamlayan bir taşımacılık şirketi kurmuştur. Bu doğrultuda 2020 yılına gelmiş olduğumuz şu günlerde kurumsal kimliği tamamlamış ve Gaziantep başta olmak üzere tüm Türkiye genelinde en çok tercih edilen nakliyat şirketi seçilmiş bir firmadır.

Firma İletişim

  • Şehir: Gaziantep / Şahinbey
  • Telefon: 5300736327
  • E-Posta: eyyupk330@gmail.com
  • Çalışma Saati: 7g /24s
  • Görüntülenme: 716
Firmadan Teklif Al

Öz Kartal Nakliyat

Upload your CV (optional) Max. file size: 5MB
No file selected
Deftere yazabilmek için hemen üye ol ? + Firmanı Ekle